Kino Světozor

Pop Corn Free Culture II. /3v1/

14. 9. 2005

Pop Corn Free Culture II. /3v1/

Jistě si pamatujete na úmrtím nevinného amerického chlapce, který se v newyorském kině udusil poté, co mu během projekce nového hollywoodského filmu zaskočil pop-corn. Kino Světozor si i tento rok tuto smutnou událost připomene akcí POP CORN FREE CULTURE – tentokrát s mimořádným uvedením filmu Motocyklové deníky, Nocí reklam a dnem Večerníčku!

Od 22. září do 24. září 2005 proběhne v kině Světozor několik zajímavých nestandardních akcí, které večer co večer uvedou na plátno kina věci nezvyklé, vše pod jmenovkou POP CORN FREE CULTURE II.

Festival začne ve čtvrtek 22. září profilem mladého herce Gaela Garcia Bernala: filmem Amores perros – Láska je kurva, Špatná výchova, ale hlavně mimořádným uvedením filmu MOTOCYKLOVÉ DENÍKY, jenž si získal srdce diváků během festivalu v Karlových Varech.

V pátek 23. září se můžeme těšit na NOC REKLAM - uvidíme projekci více jak 3 hodin reklamní tvorby z celého světa. Například vítězné reklamy roku 2004 nejdůležitějších festivalů reklamních tvorby, nejlepší asijské reklamy roku 2003 a 2004, nejvtipnější reklamy za posledních 10 let, pohled na divácky nejoceňovanější reklamy od roku 2003, cyklus reklam Peugeot (The Peugeot saga), cyklus reklam MTV (The MTV saga), cyklus reklam Budweiser (The Budweiser saga), oficiální reklamní spoty měst ucházejících se o pořádání olympijských her roku 2012, panorama 2004: Nike, Adidas, FedEx, a Playstation, nejlepší reklamní kampaně proti nemoci AIDS, reklamy Unicef a Greenpeace a další. Stručně řečeno: 400 reklamních spotů reprezentujících to nejlepší, co na Zemi vzniklo...
Detailní seznam spotů ke stažení zde.

Poslední den - sobota 24. září - bude patřit VEČERNIČKU. Již od brzkých 11 hodin budou probíhat projekce Večerníčku pro děti, bude přítomen Večerníček v životní velikosti, připraveno bude místo na malování a další program, který nenechá jen tak děti z kina odejít. Ale ani dospělí nepřijdou zkrátka. Od 20.00 proběhne NON-STOP Večerníček party. Je připraveno více jak 6 hodin pohádek a na baru pohádkový Večerníčkovský drink. Bude k vidění Pohádky ovčí babičky, Broučci, O loupežnickém synku Cipískovi, Pohádky z mechu a kapradí, Krkonošská pohádka, Maková panenka, Rákosníček a jeho rybník, Jája a Pája, Bob a Bobek – Králíci z klobouku, Mach a Šebestová na prázdninách, Maxipes Fík, Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka, Jak to chodí u hrochů, Bubáci a hastrmani, Méďové, Povídání pro Aničku, Říkání o víle Amálce a další...

POP CORN FREE CULTURE II. /3v1/

22. září PROFIL GAEL GARCIA BERNAL
17.15 AMORES PERROS – LÁSKA JE KURVA
18.00 ŠPATNÁ VÝCHOVA
20.30 zvláštní uvedení: MOTOCYKLOVÉ DENÍKY

23. září NOC REKLAM
20.00 NOC REKLAM
Více než 400 reklamních spotů reprezentujících to nejlepší, co na Zemi vzniklo za poslední roky...

24. září VEČERNÍČEK
11.00 VEČERNÍČKOVSKÝ PROGRAM PRO DĚTI PO CELÝ DEN
Jednotlivé bloky projekce Večerníčků začínají v 11.00, 12.30, 14.00, 15.30 a 16.45.
20.00 NON-STOP VEČERNÍČEK PARTY
Více jak 6 hodin Večerníčků v nonstop projekci a další zábava pro dospělé děti.

 
 

< Archiv událostí

 

English

Mojekino.cz