Kino Světozor

Předplatné do Světozoru

17. 6. 2014

Předplatné do Světozoru

Předplatné ve formě voucherů, které jsme v našem kině až dosud prodávali jako papírové kupony, nyní nahrazujeme tzv. Kino kartou. Ta je již opravdovou kartou:

  • je plastová
  • je přenosná
  • je vyvedená v designu našeho kina
  • lze ji opakovaně dobíjet a
  • lze si s její pomocí kupovat lístky jak do Světozoru, tak do Aera, Oka a dokonce i do brněnského kina Scala!

Dosavadní voucher byl jednorázový, Kino kartu lze znovu nabít bud' osobně na pokladně nebo na webu jakéhokoliv z výše uvedených kin. Také jsme si trochu pohráli s podobou karty, a každé z kin má kartu ve svém vlastním designu.

Starý voucher byl pouze do příslušného kina, nová karta je použitelná v jakémkoliv z těchto čtyř kin.

Kino karta je přenosná - můžete ji půjčit kamarádovi, stejně tak můžete koupit najednou více vstupů na jedno představení.

Karta funguje na principu kreditů, které si zakoupíte a na kartu nahrajete. Na pokladně kina nebo online v rezervačním systému lze opakovaně pořídit nákup kreditů, a to buď

500 kreditů za 500 Kč nebo
1 100 kreditů za 1 000 Kč

Kredity na kartě odpovídají 1 : 1 českým korunám. Chcete-li si na kartu koupit např. lístek v hodnotě 110 Kč, strhneme vám z ní 110 kreditů. Koupíte-li lístek na seniorskou projekci za 60 Kč, strhneme vám 60 kreditů. A tak dále - kartu je možno využít na jakékoliv představení včetně alternativního obsahu (opera, balet apod.) v jakémkoliv z našich kin, pokud máte dostatek kreditů. Pokud potřebujete kredity dočerpat, lze tak učinit na pokladně kin nebo online na webu vašeho kina.

Celé tohle předplatné funguje i bez fyzické karty! Pokud u nás pravidelně rezervujete či kupujete lístky online přes náš rezervační systém, můžete si po přihlášení do rezervačního systému zakoupit kredity online a používat je pak i k online nákupu lístků. V každém okamžiku pak vidíte, kolik kreditů jste již vyčerpali a kolik vám ještě zbývá. Pokud se vám přesto zasteskne po fyzické kartě, o její vydání lze kdykoliv požádat na pokladně kina - dojde pak ke spárování karty a vašeho uživatelského konta s kredity.

Kredity můžete i darovat, a to i tehdy, pokud neznáte přihlašovací údaje dotyčného.

Přímo na kase lze v případě potřeby dokoupit i jiný počet kreditů, např. pokud vám zbývá posledních 20 kreditů a potřebujete celkem 110 kreditů na vstupné, dokoupíte si 90 kreditů za 90 Kč, abyste tak mohli vyčerpat všechny kredity.

Pokud kartu ztratíte, ale znáte své přístupové údaje do našeho online rezervačního systému nebo unikátní číslo vaší karty, nic není ztraceno. Online přístupové údaje jsou stejné jako u již existujícího online nákupu nebo rezervace lístků. Při opakované ztrátě karty vám naúčtujeme malý poplatek za novou, první karta je zdarma.

Platnost kreditů je omezena na 1 rok. Pokud 1 rok neproběhne žádný nákup kreditů, zašleme vám včas email s upozorněním, abyste je využili, poté budou kredity vymazány. Delší uchovávání kreditů na kartě bohužel není možné. Kartu lze využívat i v budoucnu po případném vymazání kreditů, pokud proběhne nové nabití a reaktivace karty.

 
 

< Archiv událostí

 

English

Mojekino.cz