Kino Světozor

Adoptujte si svou
seda?ku v kin? Sv?tozor!

Je-li Vám kino Světozor sympatické a chtěli byste se stát součástí dění kolem něj, adoptujte si jednu z jeho nových sedaček a vstupte tak do Spolku adoptivních rodičů sedaček kina Světozor!

plátno

101 volných 255 adoptovaných

Aktuality

2. června 2014: Adoptovat sedačku ve Světozoru a získat spoustu dalších výhod teď můžete v rámci nového věrnostního programu Moje kino. Podrobné informace najdete na www.mojekino.cz.

1. června 2010 jsme adoptivní rodiče pozvali na jubilejní 100. reprízu legendárního Kinoautomatu. Rodiče zároveň u příležitosti narozenin kina Světozor dostali malý dárek - kolekci 8 filmů distribuční společnosti Aerofilms, které vyšly na dvd.

13. května 2010 / Adoptivní rodiče byli pozváni na premiéru unikátního filmu Zítra se bude....

16. února 2010 / Slavnostní zahájení festivalu španělsky mluvených filmů La Película, opět za účasti adoptivních rodičů, a projekce filmu Návrat do Hansaly.

1. prosince 2009 / Sedačky hostily své rodiče na slavnostním zakončení Festivalu francouzského filmu a premiéře dramatu Prorok za účasti představitele hlavní role, Tahara Rahima. Videoreport z premiéry najdete zde.

19. října 2009 byl ve znamení premiéry dokumentu Včely letěly krásně režiséra Karla Čtveráčka, opět za účasti adoptivních rodičů.

14. října 2009 byli rodiče pozváni na premiéru norského filmu filmu Na sever.

11. září 2009 byla pro majitele sedaček vyhrazena projekce filmu Duše Paula Giamattiho.

18. června 2009 / Tentokrát – díky spolupráci s Polským institutem v Praze - jsme rodiče pozvali na ojedinělou projekci celovečerního dokumentu Válečné hry režiséra Dariusze Jabłońského.

1. června 2009 a další premiéra pro rodinu adoptivních rodičů - tentokrát na dokument Architekt odpadu i s originální zdravicí hlavního hrdiny filmu.

29. května 2009 jsme spolu s adoptivními rodiči oslavili 5. narozeniny kina Světozor, během nichž vznikla i tato panoramatická fotka z velkého sálu Světozoru.

9. dubna 2009 jsme díky spolupráci s Asociací českých filmových klubů mohli adoptivní rodiče pozvat na premiéru filmu Nezvaný host.

16. února 2009 / Premiéra dokumentu Krátká dlouhá cesta proběhla za účasti adoptivních rodičů kina Světozor.

21. ledna 2009 / Foto report z premiéry Valčík s Bašírem, kam byli pozváni adoptivní rodiče.

3. září 2008 / Foto report z premiéry Annie Leibovitz: Život objektivem, kam byli pozváni adoptivní rodiče.

1. duben 2008 / Foto report z projekce pro Adoptivní rodiče. Promítal se film Umění plakat a všichni byli dojati k pláči.


1. leden 2008 / Podívejte se na doprovodné spoty adopce, které byly natočeny s laskovou pomocí pana Alexandra Hemaly.

Vše o adopci

Chci adoptovat sedačku!

Mediální partneři

Development news Hospodsk noviny Marketing & Media Radio 1 Respekt
 

Partneři modernizace

Eurolux Kobraj Laufen Rockwool Tollens Wiesner Hager
 

Speciální poděkování

Sttn fond R pro podporu a rozvoj esk kinematografie
 

English

Mojekino.cz