Kino Světozor

Program podle filmů (Kino Světozor)

Rezervace

 

Film týdne

Dokud nás svatba nerozdělí

16. 11. 2017 — 22. 11. 2017

Dokud nás svatba nerozdělí

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je "decentní zábava" neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku. Nová komedie od režisérů filmu Nedotknutelní, jejíž inspirační… (více).

(Le sens de la fête) Režie: Olivier Nakache, Eric Toledano, F, 2017

Další filmy z aktuálního programu

Ava

(Ava) Režie: Léa Mysius, F, 2017

Barbara

(Barbara) Režie: Mathieu Amalric, F, 2017

 

Bob hazardér

(Bob le flambeur) Režie: Jean-Pierre Melville, F, 1955

Bohéma | Giacomo Puccini

(La Bohéme | Giacomo Puccini) Režie: Franco Zeffirelli, USA, 2018

 

Bratři Lumièrové

(Lumière ! L'aventure commence) Režie: Thierry Frémaux, F, 2016

Čára

(Čiara) Režie: Peter Bebjak, SK-UA-CZ, 2017

 

Dalida

(Dalida) Režie: Lisa Azuelos, F, 2014

Darebák a závodnice

(Le Fidèle) Režie: Michaël R. Roskam, B-F, 2017

 

Dheepan

(Dheepan – L’homme qui n’aimait plus la guerre) Režie: Jacques Audiard, F, 2015

Django

(Django) Režie: Étienne Comar, F, 2016

 

Dokud nás svatba nerozdělí

(Le sens de la fête) Režie: Olivier Nakache, Eric Toledano, F, 2017

Dva dny, jedna noc

(Deux jours, une nuit) Režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, B-F-I, 2014

 

Dvojitý milenec

(L'amant double) Režie: François Ozon, F, 2017

Earth: Den na zázračné planetě (dabing)

(Earth: One Amazing Day) Režie: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan, GB, 2017

 

Fantastická žena

(Una Mujer Fantástica) Režie: Sebastián Lelio, RCH-D-USA-E, 2017

Gauguin

(Gauguin) Režie: Edouard Deluc, F, 2016

 

Happy End

(Happy End ) Režie: Michael Haneke, F-D-A, 2017

Ismaelovy přízraky

(Les Fantômes d'Ismaël) Režie: Arnaud Desplechin, F, 2017

 

Je to jen konec světa

(Juste la fin du monde) Režie: Xavier Dolan, F-CDN, 2016

Kněz Léon Morin

(Léon Morin, prêtre) Režie: Jean-Pierre Melville, F-I, 1961

 

Korporace

(Corporate) Režie: Nicolas Silhol, F, 2016

Kvarteto

(Kvarteto) Režie: Miroslav Krobot, CZ, 2017

 

L'Opéra

(L'Opéra) Režie: Jean-Stéphane Bron, F-CH, 2016

Ladislav Zibura – Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

(Ladislav Zibura – Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii) Režie: , CZ, 2017

 

Láska

(Amour) Režie: Michael Haneke, F-D-A, 2012

Lekce

(L'Atelier) Režie: Laurent Cantet, F, 2016

 

Luisa Miller | Giuseppe Verdi

(Luisa Miller | Giuseppe Verdi) Režie: Elijah Moshinsky, USA, 2018

Madam služebná

(Madame) Režie: Amanda Sthers, F, 2016

 

Metallica Quebec Magnetic

(Metallica Quebec Magnetic) Režie: Wayne Isham, USA, 2017

Milada

(Milada) Režie: David Mrnka, CZ, 2017

 

Místo splněných přání

(The Place) Režie: Paolo Genovese, I, 2017

Mlčení moře

(Le Silence de la mer) Režie: Jean-Pierre Melville, F, 1949

 

Můj syn

(Mon garçon) Režie: Christian Carion, F, 2016

Na shledanou tam nahoře

(Au revoir là-haut) Režie: Albert Dupontel, F, 2016

 

Nápoj lásky | Gaetano Donizetti

(L’elisir d’amore | Gaetano Donizetti) Režie: Bartlett Sher, USA, 2018

Nevěstinec

(L’Apollonide – Souvenirs de la maison close) Režie: Bertrand Bonello, F, 2011

 

Ohrožené druhy

(Espèces menacées) Režie: Gilles Bourdos, F-B, 2016

Osudový kruh

(Le Cercle rouge) Režie: Jean-Pierre Melville, F-I, 1970

 

Perníková chaloupka | Engelbert Humperdinck

(Hänsel und Gretel) Režie: Richard Jones, USA, 2008

Po strništi bos

(Po strništi bos) Režie: Jan Svěrák, CZ-SK-DK, 2017

 

Polibek od Beatrice

(Sage femme) Režie: Martin Provost, F, 2016

Popelka | Jules Massenet

(Cendrillon | Jules Massenet) Režie: Laurent Pelly, USA, 2018

 

Práskač

(Le Doulos) Režie: Jean-Pierre Melville, F-AUS, 1962

Putování francouzským filmem

(Voyage à travers le cinéma français) Režie: Bertrand Tavernier, F, 2015

 

Rock´n Roll

(Rock'n Roll) Režie: Guillaume Canet, F, 2016

Rodin

(Rodin) Režie: Jacques Doillon, F, 2016

 

Saint Laurent

(Saint Laurent) Režie: Bertrand Bonello, F, 2014

Semiramis | Gioachino Rossini

(Semiramide | Gioachino Rossini) Režie: John Copley, USA, 2018

 

Sils Maria

(Sils Maria) Režie: Olivier Assayas, F-D-CH, 2014

Takové jsou všechny | Wolfgang Amadeus Mozart

(Così fan tutte | Wolfgang Amadeus Mozart) Režie: Phelim McDermott, USA, 2018

 

Tosca | Giacomo Puccini

(Tosca | Giacomo Puccini) Režie: David McVicar, USA, 2018

Večer krátkých filmů | 2017

(Soirée du court-métrage | 2017) Režie: various, F, 2017

 

Vnitřní slunce

(Un beau soleil intérieur) Režie: Claire Denis, F, 2017

Vražda v Orient Expresu

(Murder on the Orient Express) Režie: Kenneth Branagh, USA-M, 2017

 

Všechno bude fajn

(Všechno bude fajn) Režie: Robin Kvapil, CZ, 2017

Zahradnictví: Nápadník

(Zahradnictví: Nápadník) Režie: Jan Hřebejk, CZ-SK-PL, 2017

 

Život Adèle

(La Vie d'Adèle) Režie: Abdellatif Kechiche, F, 2013


Program e-mailem

 
 

English

Mojekino.cz