Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
O koních a lidech
Nejhledanější muž Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Ida
Místa Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
Díra u Hanušovic Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Zázraky
DPEkumenopolis: město bez omezení Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
DPMy Street Films
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

18. 9. 2014 — 24. 9. 2014

Místa

(Místa) Režie: Radim Špaček, česká verze, 108 min

Dvěma devatenáctiletým klukům je jejich rodiště těsné, a zároveň moc nevědí, co dál. V tu chvíli do jejich světa vstupuje dcera místního prominenta Anna a vnáší do něj tajemství, napětí a touhu. Zdánlivě nudné a usedlé město před nimi začíná odhalovat temné spodní proudy. Místa jsou novým projektem tvůrců nejlepšího filmu roku 2010 Pouta. Děj se odehrává v 90. letech na malém městě, kde nelze dělat nic, ale zároveň i tak trochu všechno. Drama o lásce, ztrátě a pomstě.

…(více)

Připravované filmy

Připravované festivaly

Čačikano (od 26. září 2014), Dny architektury (od 3. října 2014), AlimenTerre (od 6. října 2014)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Dokumentární pondělí: dvě projekce

22. 9. 2014

Dokumentární pondělí: dvě projekce

Cyklus Dokumentární pondělí uvede v pondělí 22. září hned dvě projekce – od 18 hodin to bude film Ekumenopolis: město bez omezení „o Istanbulu a dalších megaměstech na neoliberální dráze k sebedestrukci“, a ve 20:45 pak uvede prezentaci těch nejlepších krátkých dokumentů, které vznikly v pražských ulicích v rámci projektu My Street Films. (více…)

Aktuální výstava

Ejhle! Pražské plakátové léto

03. 07. 2014 — 10. 10. 2014

Ejhle! Pražské plakátové léto

Výstava EJHLE představí 100 dosud nevystavených plakátů ze sbírky Terryho ponožek, k vidění po celé léto v pražských kinech Aero, Oko a Světozor. Výběr konkrétních plakátů sledoval jediné: vystavit plakáty, které dosud nebyly k vidění, a upozornit na ně a jejich autory. V tomto výběru vystavíme plakáty předních výtvarných umělců, kteří se této oblasti výtvarného umění věnovali sice jen okrajově, ale přesto plakáty, které navrhli, patří do zlatého fondu československého filmového plakátu. Jsou jimi: Adolf Born, Josef Duchoň, Jiří Figer, Jan Kubíček, Jan Kratochvíl, Věra Nováková, Miroslav Pechánek, Miloš Reindl, Petr Sís, Jiří Svoboda, Břetislav Šebek, Bohumil Štěpán, Stanislav Vajce, František Zálešák a další.

Novinky

Nové kurzy pro děti, dospělé i seniory

Od října připravila Aeroškola širokou nabídku filmových, animačních a fotografických kurzů. Konat se budou ve zbrusu novém ateliéru v blízkosti kina Aero. Vybírejte zde.


Předprodej sezóny Met 2014/2015

Předprodej lístků do Světozoru na sezónu 2014/2015 přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku začíná v pondělí 19. května. Podrobné informace o předprodeji najdete zde na našem webu. Program celé sezóny ve Světozoru můžete přehledně studovat zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 9/2014

(připravuje Radio 1):
ISAAC DELUSION - Pandora's Box
BEAR IN HEAVEN - Demon
PALE SEAS - Sleeping
SEA OLEENA - If I'm
SHE KEEPS BESS - Owl

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz