Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
SENKomuna
Maggie má plán Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Příběh lesa
Vzkaz v láhvi
Malý sál
Já, Olga Hepnarová Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Oslněni sluncem Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Realita
Případ pro začínajícího kata Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

30. 6. 2016 — 6. 7. 2016

Vzkaz v láhvi

(Flaskepost fra P) Režie: Hans Petter Moland, dánsky / české titulky, 112 min

Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistent Assad (Fares Fares) jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Jen co detektivové začnou záhadu rozplétat, věci se dají do pohybu v ďábelském tempu. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.

…(více)

Připravované filmy

Tohle je náš svět (od 14. července 2016), Líná zátoka (od 14. července 2016), Neonový býk (od 14. července 2016), Nick Cave: One More Time With Feeling (od 8. září 2016)

Připravované festivaly

Oficiální ozvěny MFF Karlovy Vary (od 9. července 2016)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Šary Vary 2016

28. 6. 2016

Šary Vary 2016

I letos mají diváci Světozoru a Aera možnost ochutnat výběr z programu MFF Karlovy Vary. Oficiální Ozvěny MFF Karlovy Vary začínají ve Světozoru v sobotu 9. července a potrvají do neděle 17. července. Pro diváky je připravena ochutnávka z různých programových sekcí festivalu, včetně filmů Paterson, Café Society, Neonový býk, Julieta nebo Tohle je náš svět. Kompletní program Ozvěn najdete zde na našich stránkách. Nenechte si ujít poslední šanci, jak vidět filmy, na které jste se ve Varech nedostali! (více…)

Aktuální výstava

Zlatá éra československého filmového plakátu XXII - Balcar / Fremund / Palcr

01. 06. 2016 — 31. 08. 2016

Zlatá éra československého filmového plakátu XXII - Balcar / Fremund / Palcr

Kompilační výstava představí šedesát plakátů tří významných výtvarníků československého filmového plakátu 60. let. Všichni tři patřili k vysoce uznávaným výtvarníkům nejen ve svém působení na poli užitého umění, ale především ve své volné tvorbě. Bohužel dva z nich (Jiří Balcar a Richard Fremund) předčasně tragicky na konci 60. let zahynuli. Zdeněk Palcr pak byl jedním z nemnoha sochařů, kteří se věnovali i plakátu. Jeho návrhy k Formanovým Láskám jedné plavovlásky a oscarovému Obchodu na korze patří k tomu vůbec nejlepšímu, co v čs. filmovém plakátu vzniklo.

Novinky

Předprodej Met 2016/2017

V pondělí 25. dubna zahájil Světozor předprodej na další sezónu přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku. Detailní informace o předprodeji najdete zde na našich stránkách.


Předplatné do Světozoru

Pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 6/2016

(připravuje Radio 1):
MYKKI BLANCO - High School Never Ends (ft. Woodkid)
FLUME - Lose It (ft. Vic Mensa)
KAYTRANADA - Bullets (ft. Little Dragon)
JAMES BLAKE - Radio Silence
SEPALCURE - Devil Inside

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz