Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
Leviatan
Okno do dvora
Sama nocí tmou
Birdman Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
Divoké historky
Birdman Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Vyšší moc
DPDanielův svět Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

22. 1. 2015 — 28. 1. 2015

Birdman

(Birdman) Režie: Alejandro González Iñárritu, anglicky / české titulky, 119 min

Birdman je černá komedie o herci (M. Keaton), který se stal slavný především tím, že ztvárnil oblíbeného superhrdinu Birdmana. Jeho příběh sledujeme od chvíle, kdy se snaží prosadit v jedné z her na Broadwayi, ve dnech, které předchází premiéře a kdy bojuje se svým egem, aby vzkřísil svoje rodinné vztahy, kariéru i sám sebe.

…(více)

Připravované filmy

Kód Enigmy (od 29. ledna 2015), Whiplash (od 29. ledna 2015)

Připravované festivaly

Festival Spectaculare (od 27. ledna 2015), La Película (od 17. února 2015)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

O myších a lidech ve Světozoru

19. 1. 2015

O myších a lidech ve Světozoru

Vzhledem k velkému zájmu jsme do Světozoru přidali záznam představení O myších a lidech ze série NT Live. V Aeru je již vyprodáno, a tak si můžete tento divadelní hit ze slavné newyorské Broadwaye ve Světozoru užít v úterý 7. dubna. V inscenaci O myších a lidech se na jevišti divadla Longacre od března do července letošního roku potkávali dva slavní herci, James Franco (držitel Zlatého glóbu a oscarové nominace za film 127 hodin) a Chris O’Dowd (Ženy sobě či seriál Girls). Tento významný revival hry od vítěze Nobelovy ceny Johna Steinbecka nabízí působivý portrét amerického ducha a srdceryvné svědectví o přátelství a jeho poutech. Lístky jsou již v prodeji za 300 Kč, rezervace je nutné vyzvednout nejpozději do konce dubna. (více…)

Aktuální výstava

Polski plakat filmowy

28. 11. 2014 — 28. 02. 2015

Polski plakat filmowy

Polský (nejen filmový) plakát je ve své oblasti legendou. Výstava, která bude k vidění ve třech pražských kinech Aero, Oko a Světozor, představí 102 polských filmových plakátů ze sbírky Terryho ponožek, jež vznikly v rozmezí let 1953 až 1991. V této vystavené kolekci bude představena tvorba nejvýznamnějších tvůrců polského plakátu, kterými jsou: Roman Cieślewicz, Franciszek Starowieyski, Jan Lenica, Waldemar Świerzy, Wiktor Górka, Jan Młodożeniec, Julian Pałka a Wojciech Fangor. Zastoupeny budou i plakáty autorů mladší generace – Andrzeje Klimowského, Andrzej Krajewského a Mieczysława Wasilewského.

Novinky

Darujte vášeň na celý život

Od února 2015 otevírá Aeroškola širokou nabídku filmových, animačních a fotografických kurzů pro dospělé, seniory a děti. Můžete je zakoupit svým blízkým jako dárek na pokladnách kin Světozor, Aero a Bio Oko. Vybírejte zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 1/2015

(připravuje Radio 1):
BEACON - Only Us
LAPSLEY - Falling Short
WEVAL - Easier
STUMBLEINE - Skeksis
POPPY ACKROYD - Salt

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz