Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
PFLPátrání po Sugar Manovi Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Ida
Zázraky
Chlapectví Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
Chlapectví Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Magický hlas rebelky Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Díra u Hanušovic Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Kouzlo měsíčního svitu Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

21. 8. 2014 — 27. 8. 2014

Zázraky

(Le meraviglie) Režie: Alice Rohrwacher, italsky, německy / české titulky, 101 min

Gelsomina žije s rodiči a třemi mladšími sestrami na opuštěném statku kdesi v Umbrii. Otec drží rodinu stranou nástrah moderního světa, hlásaje návrat k přírodě jako jedinému bodu bezpečí. Políčko zeleniny a hlavně péče o včely poskytující med jako hlavní zdroj obživy stmeluje dospělé i děti, dokud pevné vazby nenahlodá příchod Martina, mladého provinilce, jehož přijmou v rámci programu převýchovy. Zásah zvenku představuje ale také natáčení televizní soutěže o vyhlášení „zázračné vesnice“, které poblázní celý kraj. Jistoty idealistického a poněkud despotického otce jsou zviklány poznáním, že milovaná dospívající dcerka se možná vydá jinými cestami, než jaké volil pro sebe a…(více)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Pražské filmové léto 2014

12. 8. 2014

Pražské filmové léto 2014

I pro letošní prázdninové měsíce připravila tři spřátelená pražská kina Světozor, Aero a Bio Oko filmovou přehlídku Pražské filmové léto. Již 5. ročník divácky oblíbené akce přinese v červenci a srpnu ve Světozoru každý den projekci za 40 Kč - jedná se vždy o první projekci dne ve velkém sále. Za symbolické vstupné 40 Kč máte možnost zhlédnout všechny zásadní filmové novinky uplynulé sezony, které vám během roku utekly. Nebudou chybět filmové trháky, festivalové hity a populární dokumenty. Program Pražského filmového léta najdete zde na našich stránkách. (více…)

Aktuální výstava

Ejhle! Pražské plakátové léto

03. 07. 2014 — 20. 09. 2014

Ejhle! Pražské plakátové léto

Výstava EJHLE představí 100 dosud nevystavených plakátů ze sbírky Terryho ponožek, k vidění po celé léto v pražských kinech Aero, Oko a Světozor. Výběr konkrétních plakátů sledoval jediné: vystavit plakáty, které dosud nebyly k vidění, a upozornit na ně a jejich autory. V tomto výběru vystavíme plakáty předních výtvarných umělců, kteří se této oblasti výtvarného umění věnovali sice jen okrajově, ale přesto plakáty, které navrhli, patří do zlatého fondu československého filmového plakátu. Jsou jimi: Adolf Born, Josef Duchoň, Jiří Figer, Jan Kubíček, Jan Kratochvíl, Věra Nováková, Miroslav Pechánek, Miloš Reindl, Petr Sís, Jiří Svoboda, Břetislav Šebek, Bohumil Štěpán, Stanislav Vajce, František Zálešák a další.

Novinky

Předprodej sezóny Met 2014/2015

Předprodej lístků do Světozoru na sezónu 2014/2015 přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku začíná v pondělí 19. května. Podrobné informace o předprodeji najdete zde na našem webu. Program celé sezóny ve Světozoru můžete přehledně studovat zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 8/2014

(připravuje Radio 1):
CARIBOU - Can't Do Without You
FKA TWIGS - Two Weeks
LOW ROAR - Easy Way Out
ANNA CALVI - Strange Weather (ft. David Byrne)
TONY ALLEN - Go Back (ft. Damon Albarn)

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz