Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
PFLFair Play
Grandhotel Budapešť Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Ida
Díra u Hanušovic Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
Ida
Knězovy děti
Díra u Hanušovic Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Love Song Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

24. 7. 2014 — 30. 7. 2014

Díra u Hanušovic

(Díra u Hanušovic) Režie: Miroslav Krobot, česká verze, 102 min

Učitelka němčiny Maruna (Tatiana Vilhelmová), toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta (Ivan Trojan) tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin (Jaroslav Plesl) je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl (Lukáš Latiňák) se s chutí otočí za každou sukní. Maruně na klidu nepřidá ani její panovačná matka (Johanna Tesařová), o kterou spolu se sestrou Jarunou (Lenka Krobotová) pečují. Když navíc Jaruna využívá první příležitosti a odjíždí po boku postaršího Němce Hanse do Mnichova, zůstává Maruna v „Díře" s matkou i nápadníky…(více)

Připravované filmy

Ostře sledované vlaky (od 31. července 2014), Parádně pokecal (od 31. července 2014), Kouzlo měsíčního svitu (od 7. srpna 2014), Zázraky (od 14. srpna 2014)

Připravované festivaly

Adoptujte si sedačku

Adoptujte si sedačku

Je-li Vám kino Světozor sympatické, adoptujte si jednu z jeho nových sedaček a vstupte tak do Spolku adoptivních rodičů kina Světozor!

Událost

Pražské filmové léto 2014

20. 7. 2014

Pražské filmové léto 2014

I pro letošní prázdninové měsíce připravila tři spřátelená pražská kina Světozor, Aero a Bio Oko filmovou přehlídku Pražské filmové léto. Již 5. ročník divácky oblíbené akce přinese v červenci a srpnu ve Světozoru každý den projekci za 40 Kč - jedná se vždy o první projekci dne ve velkém sále. Za symbolické vstupné 40 Kč máte možnost zhlédnout všechny zásadní filmové novinky uplynulé sezony, které vám během roku utekly. Nebudou chybět filmové trháky, festivalové hity a populární dokumenty. Program Pražského filmového léta najdete zde na našich stránkách. (více…)

Aktuální výstava

Ejhle! Pražské plakátové léto

03. 07. 2014 — 20. 09. 2014

Ejhle! Pražské plakátové léto

Výstava EJHLE představí 100 dosud nevystavených plakátů ze sbírky Terryho ponožek, k vidění po celé léto v pražských kinech Aero, Oko a Světozor. Výběr konkrétních plakátů sledoval jediné: vystavit plakáty, které dosud nebyly k vidění, a upozornit na ně a jejich autory. V tomto výběru vystavíme plakáty předních výtvarných umělců, kteří se této oblasti výtvarného umění věnovali sice jen okrajově, ale přesto plakáty, které navrhli, patří do zlatého fondu československého filmového plakátu. Jsou jimi: Adolf Born, Josef Duchoň, Jiří Figer, Jan Kubíček, Jan Kratochvíl, Věra Nováková, Miroslav Pechánek, Miloš Reindl, Petr Sís, Jiří Svoboda, Břetislav Šebek, Bohumil Štěpán, Stanislav Vajce, František Zálešák a další.

Novinky

Předprodej sezóny Met 2014/2015

Předprodej lístků do Světozoru na sezónu 2014/2015 přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku začíná v pondělí 19. května. Podrobné informace o předprodeji najdete zde na našem webu. Program celé sezóny ve Světozoru můžete přehledně studovat zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 7/2014

(připravuje Radio 1):
DAWN GOLDEN - All I Want
ALEX BANKS - Silent Embrace
TAYLOR MCFERRIN - The Antidote (ft. Nai Palm)
HOW TO DRESS WELL - Words I Don't Remember
THROWING SNOW - As You Fall (ft. Py)

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz