Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
SENMuž jménem Ove
Naše poslední tango
Noční zvířata Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Červená želva Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
Rodinné štěstí
Příchozí Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Koudelka fotografuje Svatou zemi
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

8. 12. 2016 — 14. 12. 2016

Červená želva

(La Tortue Rouge) Režie: Michaël Dudok de Wit, bez dialogů, 80 min

Celovečerní animovaný film zcela beze slov je prvním počinem kultovního studia Ghibli ve spolupráci s nejaponskou produkcí. Holandského režiséra Michaela Dudoka de Wita si vyhlédl přímo Hayao Miyazaki podle jeho krátkého filmu. Tento magický filmový sen o životě v ráji získal v sekci Un Certain Regard na festivalu v Cannes Zvláštní cenu poroty.

…(více)

Připravované filmy

Frankenstein | NT Live: Miller (od 20. prosince 2016), Nick Cave: One More Time With Feeling (od 21. prosince 2016), Hamlet | NT Live (od 22. prosince 2016), Paterson (od 5. ledna 2017)

Připravované festivaly

Metropolitan opera: Live in HD (od 10. prosince 2016)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

NT Live: Země nikoho

30. 11. 2016

NT Live: Země nikoho

V rámci série přímých přenosů z londýnského Národního divadla NT Live uvedeme ve čtvrtek 15. prosince hru držitele Nobelovy ceny Harolda Pintera z roku 1974 Země nikoho. Po veleúspěšné štaci na Broadwayi se Ian McKellen a Patrick Stewart vrací na jeviště londýnského West Endu, představení se bude od 19:45 živě přenášet z divadla Wyndham. Po přenosu hry bude následovat exkluzivní rozhovor s herci a režisérem Seanem Mathiasem (Čekání na Godota s McKellenem a Stewartem). Lístky jsou k dispozici na pokladně kina nebo online zde na našich stránkách. (více…)

Aktuální výstava

Květa Pacovská - Plakáty

15. 09. 2016 — 15. 12. 2016

Květa Pacovská - Plakáty

Sbírka plakátů Terryho ponožky připravila na poslední čtvrtletí mimořádnou výstavu kolekce padesáti autorských plakátů Květy Pacovské. Jedna z nejznámějších světových ilustrátorek byla mnohokrát oceněna za svou originální, hravou a experimentální tvorbu, mj. Cenou Hanse Christiana Andersena a cenou za nejkrásnější knihu světa Goldene Letter.

Novinky

Filmový týden pro školy

Speciální školní projekce na téma boj s handicapy a předsudky, doprovodný program a exkluzivní hosté - již potřetí ve Světozoru v týdnu od 12. do 16. prosince. Více info zde.


Předprodej Met 2016/2017

V pondělí 25. dubna zahájil Světozor předprodej na další sezónu přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku. Detailní informace o předprodeji najdete zde na našich stránkách.


Předplatné do Světozoru

Pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 11/2016

(připravuje Radio 1):
SUZANNE VEGA - Annemarie
THE PANICS - Loiter with Intent
LUKAS LANDA - Joanne
GAIKA - Glad We Found It
CHRISTIAN LÖFFLER - Lid

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz