Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
PFLFotograf
Dáma ve zlatém Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Šílený Max: Zběsilá cesta Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Klub rváčů Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Malý sál
SENJimmyho tančírna Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Stále spolu Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Dior a já
Slepá
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

2. 7. 2015 — 8. 7. 2015

Klub rváčů

(Fight Club) Režie: David Fincher, anglicky / české titulky, 139 min

Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti. Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. Tato "výměna názorů" se oběma zalíbí a brzy…(více)

Připravované filmy

Slow West (od 9. července 2015), Mallory (od 23. července 2015)

Připravované festivaly

Oficiální ozvěny MFF Karlovy Vary (od 11. července 2015)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Pražské filmové léto 2015

24. 6. 2015

Pražské filmové léto 2015

I pro letošní prázdninové měsíce připravila tři spřátelená pražská kina Světozor, Aero a Bio Oko filmovou přehlídku Pražské filmové léto. Již 6. ročník divácky oblíbené akce přinese v červenci a srpnu ve Světozoru každý den projekci za 40 Kč - jedná se vždy o první projekci dne ve velkém sále. Za symbolické vstupné 40 Kč máte možnost zhlédnout všechny zásadní filmové novinky uplynulé sezony, které vám během roku utekly. Nebudou chybět filmové trháky, festivalové hity a populární dokumenty. Program Pražského filmového léta najdete zde na našich stránkách. (více…)

Aktuální výstava

Československý film 1946 - 1989

01. 06. 2015 — 31. 08. 2015

Československý film 1946 - 1989

Výstava představí šedesát plakátů k nejvýznamnějším filmům naší poválečné kinematografie. Aneb od Benešových dekretů znárodňujících film v roce 1946 po revoluční rok 1989, který ukončil státní filmový monopol. Vystaveny budou plakáty k filmům: Řeka čaruje, Dědeček Automobil, Baron Prášil, Slnko v sieti, Lásky jedné plavovlásky, Hoří, má panenko, Rozmarné léto, Kalamita, Na samotě u lesa, Kouř, Pražská pětka a mnohé další.

Novinky

Aeroport Film Bus

Vydej se s námi na MFF Karlovy Vary a přetav nudnou cestu plnou očekávání v dvouhodinový kinematografický zážitek s vynikajícím filmem. Odjezd 3. července v 17:00 od Bia Oko (Františka Křížka 15, Praha 7) s příjezdem před bránu klubu Aeroport, tentokrát situovaného do samého srdce Karlových Varů. Sleduj více info.


Předprodej na MET 2015/2016

Předprodej vstupenek na novou sezónu 2015/2016 přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku byl zahájen. Podrobnosti k předprodeji i program sezóny najdete zde na našem webu.


Předplatné do Světozoru

Pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 6/2015

(připravuje Radio 1):
THE MOTH & THE FLAME - Young & Unafraid
ALABAMA SHAKES - Don´t Wanna Fight
OTHER LIVES - 2 Pyramids
BARBAROSSA - Home
HOWLING - Howling

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz