Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
Nick Cave: 20 000 dní na Zemi Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Zmizelá Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Mapy ke hvězdám Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Divoké historky
Malý sál
Mapy ke hvězdám Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Divoké historky
Mami!
Kmen
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

30. 10. 2014 — 5. 11. 2014

Mapy ke hvězdám

(Maps to the Stars) Režie: David Cronenberg, anglicky / české titulky, 111 min

Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželka Christina (Olivia Williams) jsou typickými představiteli hollywoodské rodinné dynastie. Ale rozhodně nejsou typickou rodinou. On je psychoterapeutem pečující o hollywoodské hvězdy a také autorem úspěšných motivačních knih, které mají jejich čtenářům zajistit více dokonalý a šťastný život. Christina se zase snaží rozvíjet hereckou kariéru jejich třináctiletého syna Benjieho, který je dětskou hvězdičkou a zároveň byl od devíti let na protidrogové odvykací kúře. Kdežto dcera Agatha (Mia Wasikowska) byla pro změnu propuštěna z léčebny, kde se léčila z pyromanie a vrací se zpět do rodiny. Agatha se po návratu stane osobní asistentkou jedné…(více)

Připravované filmy

Tramvaj do stanice Touha | NT Live (od 4. listopadu 2014), Česká mše vánoční | Jakub Jan Ryba (od 20. prosince 2014)

Připravované festivaly

Metropolitan opera: Live in HD (od 1. listopadu 2014), Týden vědy a techniky (od 4. listopadu 2014), Mezipatra (od 7. listopadu 2014)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Mezipatra 2015

28. 10. 2014

Mezipatra 2015

Již 15. ročník Queer filmového festivalu Mezipatra se uskuteční ve Světozoru mezi 6. a 13. listopadem. Mezipatra znamenají desítky špičkových filmů, které jsou peer - to znamená, že tematizují alternativní genderové a sexuální identity. Uvidíte žhavé oscarové kandidáty, mrazivé dokumenty i stylové retro. Program Mezipater ve Světozoru najdete zde na našich stránkách, vstupenky jsou již v prodeji. Více informací o filmech i doprovodném programu naleznete na www.mezipatra.cz. (více…)

Aktuální výstava

Film Poster is Not Dead - Výstava filmových plakátů rumunských studentů

07. 10. 2014 — 10. 11. 2014

Film Poster is Not Dead - Výstava filmových plakátů rumunských studentů

Výběr 42 rumunských plakátů, které vytvořili studenti Národní umělecké univerzity (UNArte) v Bukurešti, Západní univerzity v Temešváru a Univerzity umění a designu v Kluži. Je zážitek vidět co se stane, když dnes dáte mladým umělcům naprostou tvůrčí svobodu při tvorbě filmového plakátu.

Novinky

Nové kurzy pro děti, dospělé i seniory

Od října připravila Aeroškola širokou nabídku filmových, animačních a fotografických kurzů. Konat se budou ve zbrusu novém ateliéru v blízkosti kina Aero. Vybírejte zde.


Předprodej sezóny Met 2014/2015

Předprodej lístků do Světozoru na sezónu 2014/2015 přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku začíná v pondělí 19. května. Podrobné informace o předprodeji najdete zde na našem webu. Program celé sezóny ve Světozoru můžete přehledně studovat zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 10/2014

(připravuje Radio 1):
SONDRE LERCHE - Bad Law
LAMB - We Fall In Love
SEEKAE - Test & Recognize
ATL J - Warm Foothills
DAEDELUS - Onward

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz