Kino Světozor

Dnes promítáme

Velký sál
SENCo jsme komu udělali?
Mami!
FFFSaint Laurent
Malý sál
Nick Cave: 20 000 dní na Zemi Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Frank Film v anglickém znění nebo s anglickými titulky.
Divoké historky
Leviatan
 

Další dny

Rezervace

 

Film týdne

Film týdne

27. 11. 2014 — 3. 12. 2014

Saint Laurent

(Saint Laurent) Režie: Bertrand Bonello, francouzsky / české titulky, 150 min

Radosti i trápení muže, který chtěl být nejlepším své generace, chtěl zavést módu do ulic a obléknout moderní ženu ve světě, který se mění ve víru večírků a bezstarostnosti. Setkání jednoho z největších návrhářů všech dob se sedmdesátými léty, které přineslo nezvratné změny.

…(více)

Připravované filmy

Je nám spolu dobře (od 30. listopadu 2014), Hledání Vivian Maier (od 4. prosince 2014), Česká mše vánoční | Jakub Jan Ryba (od 20. prosince 2014)

Připravované festivaly

Famufest (od 27. listopadu 2014), Metropolitan opera: Live in HD (od 30. listopadu 2014), Filmasia (od 2. prosince 2014)

Kup si členství v klubu

Kup si členství v klubu

Máš rád kino Světozor? Chceš mu říkat MOJE? Kup si členství v klubu Moje kino a je tvoje!

Událost

Festival francouzského filmu 2014

19. 11. 2014

Festival francouzského filmu 2014

Letos 17. ročník Festivalu francouzského filmu se ve Světozoru odehraje mezi 19. a 26. listopadem. Festival, jehož program najdete zde na našich stránkách, uvede osm předpremiérových titulů, v jejichž čele stojí filmy z hlavní soutěže letošního festivalu v Cannes: Dva dny, jedna noc bratří Dardennů a nový opus Bertranda Bonella Saint Laurent, který bude reprezentovat Francii v klání o Oscara. Připomeneme také tvorbu slavného francouzského režiséra Benoît Jacquota jeho sedmi celovečerními filmy. Na programu nebude chybět ani divácky oblíbený Večer krátkých filmů. Fokus Juliette Binoche připomene pěti celovečerními snímky vynikající výkony této herečky, jež letos oslavila významné životní jubileum. (více…)

Aktuální výstava

Film Poster is Not Dead - Výstava filmových plakátů rumunských studentů

07. 10. 2014 — 30. 11. 2014

Film Poster is Not Dead - Výstava filmových plakátů rumunských studentů

Výběr 42 rumunských plakátů, které vytvořili studenti Národní umělecké univerzity (UNArte) v Bukurešti, Západní univerzity v Temešváru a Univerzity umění a designu v Kluži. Je zážitek vidět co se stane, když dnes dáte mladým umělcům naprostou tvůrčí svobodu při tvorbě filmového plakátu.

Novinky

Nové kurzy pro děti, dospělé i seniory

Od října připravila Aeroškola širokou nabídku filmových, animačních a fotografických kurzů. Konat se budou ve zbrusu novém ateliéru v blízkosti kina Aero. Vybírejte zde.


Předplatné do Světozoru

Spustili jsme nový systém předplatného do Světozoru - pokud se do Světozoru často vracíte, je Kino karta tím pravým doplňkem vaší peněženky. Vše o tom, jak Kino karta funguje, najdete zde na našich stránkách.


Hudba před filmem 11/2014

(připravuje Radio 1):
ANDY STOTT - Faith In Strangers
ARIEL PINK - Put Your Number In My Phone
KALIPO - Lux
FLIGHT FACILITIES - Stand Still
MISTER LIES - Deepend

Světozor je artové kino v centru Prahy...

English

Mojekino.cz